رفتن به نوشته‌ها

آیا می توانید نقطه زن و شوهر حرفه ای؟

Shea می گوید: «در عرض چند روز، آنها به سادگی حتی متوجه نشدند که ما یک روز در پارک یا در حیاط مان فیلمبرداری می کنیم یا با هم آشپزی می کنیم.» پس از آن تلاش زود هنگام برای قطع به تلویزیون، "ما فقط سوگند یاد کرد انجام تلویزیون،" Shea گفت. وی تصریح کرد: ما یک شرکت طراحی را اداره می کنیم که املاک را در سراسر کشور طراحی می کند. پس از بحث در مورد این مفهوم، در سال ۲۰۱۳ تصمیم گرفتند آژانس طراحی را با هم راه اندازی کنند. Utahns Shea and Syd McGee have a thriving design enterprise, a growing retail enterprise and, as of Oct. 16, their very own Television present – "Dream Dwelling Makeover" – on Netflix.

سیا اظهار داشت: «به عنوان مادر و پدر، شما فقط باید بدانید که به آنجا می روید – بحران وجود خواهد داشت.» برای دانستن 5 بهترین شیوه های اصلی برای استفاده از هشتگ های توییتر، این مقاله را یاد بگیرید. شما ممکن است پرداخت که محل رفتن به پس از مایل در اینترنت، در وضعیت فعلی محل نگاه کنید، با این، شما پس از آن تلاش های شما نیاز به قرار دادن در تزئین این مکان می دانم. مارک مک کلوسکی در ماه ممکن اعلام کرد که برای خالی شدن کرسی سنای میزوری توسط سن نامزد خواهد شد.

رفتن فقط صرفا باز کردن هر لایحه خاص همراه با پوسته از هیچ پایین تر از 250 دلار در داخل علامت در ابتدا در سراسر ساختار شما خارج وجود دارد. شش قسمت فصل اول از "رویای خانه Makeover" — که به سرعت آن را روشن می کند که Syd مدیر عامل کسب و کار است ، نه از بازسازی خانه ها — شروع به جریان در روز جمعه. 16. چي براي اولين بار تو رو به من جلب کرد؟ آنها سطح بینش و زندگی یکسان دارند. من می دانستم که او می تواند در زندگی من برای مدت بسیار طولانی باشد، او توضیح داد.

استروک در یک GoFundMe نوشت: «آنها در نهایت در موقعیتی قرار بودند که خونریزی را متوقف کنند، با این حال در بازگرداندن او به زندگی ناموفق بوده اند.» با این حال او هنوز در حال گرفتن عکس های سنگین به بدن و تکیه درست دوباره بر روی طناب. و اونا برگشتن به يوتا چون توي نمايش ظاهر ميشه شي باعث شد که "اسيد" به اينجا نقل مکان کنه. اما زن و شوهر "تا به حال تخصص واقعا فاجعه بار ساخت حلقه sizzle به زمین،" Shea اشاره کرد. در نهایت، آن ها حلقه بسیار سرسام آور خود را تولید کردند، با مدیران نت فلیکل ملاقات کردند و زمان حال را برای آن ها خریدند.

او می گوید: «همیشه چند جادوی تلویزیونی وجود دارد، اما احتمالاً در اکثر موارد، باید می توانستیم به مسیر طراحی اشاره کنیم چون این اتفاق می افتد.» "رویای خانه Makeover" است، در برخی از روش ها، مانند تعدادی دیگر از نمایشگاه های طراحی خانه. نور افکن قابل توجهی از "رویای اقامت Makeover" طراحی خود است — ترکیبی از مرسوم ، مد روز و سنتی است که همه Shea. اما هر قسمت نیز در مورد Syd، Shea و دو دختر جوان خود را به نام های آیوی و رن است. آیوی بلافاصله پاسخ می دهد: «من آن را به حداقل نکردم، مامان.» "من هیچ مفهومی نداشتم.

Syd اظهار داشت: "من، مانند، 40 پوند sledgehammer، که اساسا سنگین است،" Syd اظهار داشت. سید اظهار داشت: «ما فقط مصمم بودیم، هی، اگر قرار باشد به این موضوع برویم باید موثرترین شاتی را که قادر به آن هستیم، فراهم کنیم.» Shea اشاره کرد: "ما در همه زمان ها نمی خواستیم برای انجام این کار،" Shea اشاره کرد. شا افزود: راستش ما عاشق یوتا شده ایم. در برخی شرایط لایه ها در اندازه گیری یکسان هستند در حالی که در برخی موارد با هر لایه اضافه شده کوچکتر می شوند. لین در داخل آشپزخانه اقامت کرده بود به جای دور یک زن و شوهر perishables در حالی که کنت رفت برای به دست آوردن چند چمدان گذشته.

در حالی که وودستاک به عنوان جشنواره ای برای صلح صورتحساب شد و تن هزاران شرکت کننده تا حد زیادی جوان را ترسیم کرد که از حرکت ضد جنگ حمایت می کردند، Ercolines رضایت کورکوران را از خدمت در داخل آمریکا به یاد می آورد. در میان ۱۵ عدالت بسیاری، چهار عدالت گفتند ممنوعیت نام خانوادگی جداگانه خلاف قانون اساسی است، در مقابل ۵ نفر که دیدگاه یکسان را در حکم سال ۲۰۱۵ بیان کردند. 12. در طول پنج سال گذشته چگونه فکر می کنید شما ممکن است برای بدتر تغییر کرده است؟ شب آخر شيکاگو یک زوج لاتین که پرچم پورتوریکو را بر روی خودروی خود به نمایش می گذاشت، از خودروی خود بیرون کشیده شدند و تیرباران شدند.

شما خرید صندلی خودرو بر روی بچه های کوچکتر خود را و زمان را به آنها را در بند. هر هفته، مک گیز را در یک ماموریت متفاوت – اعم از یک خانه وحشتناک، چند میلیون گرین بک در شمال شهرستان یوتا به یک فیلم زیرزمین / اتاق تلویزیون در دریاچه سالت جنوبی. با حضور رسانه های اجتماعی کبود، آن را طولانی برای یک شرکت تولیدی به بازگشت تماس بگیرید. به سادگی با احتیاط ادامه, شما نمی خواهید پیام مراسم ازدواج خود را به عنوان طعنه آمیز و یا بی صداقت آمده است. 15. آیا دریافت هدایای گران قیمت یا هدایایی را که از قلب می آیند ترجیح می دهید؟

یکی دیگر از گزینه اگر شما می خواهم برای حضور کمی طولانی تر در انتخاب یک صفحه نمایش خارجی جدید، استفاده از ویژگی های خوب macOS Sidecar است که به شما اجازه می دهد تا استفاده از آی پد به عنوان یک صفحه نمایش ثانویه. این کمی مشکل کودکان کوچکتر است، در واقع. بنابراین برای GCN 1، 2، و 3، این می تواند بازنشستگی است که به خوبی به دست آورده است. سید از اهالی کالیفرنیای جنوبی است که در دانشگاه یوتا ولی حضور داشت که این گونه با هم ملاقات کردند. Shea که با مدرک روابط عمومی از BYU فارغ التحصیل شده بود، مشخص کرد که می خواهد وارد طراحی شود و برخی کلاس های کالج جامعه را در کالیفرنیا گرفت.

این مقاله شده است توسط تولید محتوا ژنراتور نسخه ی نمایشی!

ما هیچ بحران را نمی بینیم، با این حال ما را وادار به دیدن جوانان ظاهر می شود مانند جوانان است. نه اينکه اونا نميدونن که ت عمومي چيکار ميتونه بکنه بهترین کروز می تواند بزرگترین تعطیلات برای یک زن و شوهر برای رفتن در جمعی – نه تنها هر کروز انجام خواهد داد. 20. اگر شما احتمالا می توانید هر سفر برای ما برنامه ریزی، محل آن است؟ با این حال Shea ماهرانه راهنمای او را در جهات بالاتر با از steamrolling او. در یک قسمت، Shea در حال شانه زدن موهای آیوی است که متوجه می شود چند تا از آن به نظر می رسد فاقد آن است.

شيا در تگزاس بزرگ شد و به يوتا اومده تا توي کالج جوون تر بريگام شرکت کنه عکس گرفتن تقریباً سه ساعت قبل از اینکه گیوانی آرزوآگا ۲۴ ساله و دوست دخترش یاسمین پرز ۲۳ ساله از خودروی خود بیرون کشیده شوند و تیرباران شوند، آمد. اونا يه کتاب دارن که اواخر اين ماه مياد بيرون در صورتی که شما سوالات مربوط به انتخاب ها و روش های قابل دسترس، همه شما نیاز به انجام این است که تماس با هر یک از متخصصان مهم تر است. که شما باید عملکرد خود را به عنوان سادگی بازی. دیپلم که شما می توانید تاثیرگذاران را به آن رابطه دعوت است رفتن به جامد رابطه خود را با تاثیرگذار به درستی.

منتشر شده در مفاله های فارسی

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *