رفتن به نوشته‌ها

آیا می خواهید یک تعمیر ساده به زن و شوهر خود را؟ اينو ياد بگير!

اشوین دعوتی از واتس اپ فرستاد و از این زوج خواست تا ویدئویی از پسرشان شلیک کنند و آن را با او در میان بگذارند. BENGALURU: یک زن و شوهر در وایتفیلد به تازگی از دست داده Rs 16.7 lakh به cybercrooks در حالی که تلاش برای به دست آوردن یک کار برای پسر کوچک خود را در یک تجاری. اشوین به مطمئن و همسرش اطمینان داد که پسرشان را در یک صنعتی مربوط به یک محصول بیسکویت وظیفه خواهد گرفت. Suresh (نام اصلاح شده)، یک مهندس نرم افزار، به پلیس توصیه کرد که مظنونین -دکتر ریشی کاپور ملقب به آپوروا اشوین و جنیس با قول دادن به تبدیل پسرش به یک ستاره و مدل فیلم، او را فریب دادند.

مظنونین در زیر بخش های IPC 419 (مجازات تقلب توسط شخصیت)، 420 (تقلب و عدم القای عرضه اموال) و بخش های 66(C)، 66(D) قانون تخصص دانش-2000 رزرو شده است. پليس با کمک يک کمیت موبايل که آنها برای تماس با قربانيان مورد استفاده قرار می گيرند، تعقيب مظنونين را آغاز کرده است. در سال ۲۰۱۸ آیریس و متیو اشتراوس یک میلیون دلار برای کمک به راه اندازی یک کارآزمایی بالینی واکسن سرطان شخصی شده دادند، به این امید که یک درمان دستیابی به موفقیت بتواند به بیمارانی مانند دخترشان تامارا کمک کند تا بیماری خود را کتک بزنند. ۱۲ ماه بعد که ژاکلین کریگ از او به عنوان پلیس فورت ارزش برای کمک در نتیجه یک همسایه نام برد، پسر کوچکترش را خفه کرده بود، افسر ویلیام مارتین با خشونت او و دختران نوجوانش را به عنوان جایگزین دستگیر کرد.

شات لیوان سیمپسون پس از دستگیری او می تواند 17 به نظر می رسد نشان می دهد چشم چپ خود را از نزدیک کبود شده است. عملا یک دهه پیش، افسر فورت ورث جان رومر به طور مرگبار به پدر معلول چارال "را را" توماس به عنوان جوانان توماس تماشا شلیک کرد. ستاره کروز خط اولین کشتی خود را از فورت Lauderdale در پایان ماه ژوئن بادبان، و زن و شوهر تالاهاسی در حال آماده شدن به هیئت مدیره آن است. ان: این چنین پرس و جو جلب توجه است چرا که در ابتدا صلیب آن را مانند، به درستی البته. در آماده سازی برای اولین کروز خود را از همه گیر آغاز شد، زن و شوهر به اشتراک گذاشته شده است که اقدامات احتیاطی شده اند تا در آثار کروز ramped.

فیل اظهار داشت که آنها به دست آورد یک لیست طولانی از اقدامات احتیاطی است که خط کروز خواهد شد مصرف مطمئن شوید که مسافران امنیت، همراه با پاکسازی اضافی. اگر چه زن و شوهر هیجان زده برای بازگشت به عشق بسیار خود را به سفر، آنها می گویند آنها نیز در حال گرفتن این سفر به عنوان مثال به خریداران و مسافران مختلف با این حال straddling حصار امنیت. " لیلا و اندی ویزر می گویند که پس از یک شب استراحت دیگر هرگز به نیواورلئان نمی آیند، آنها را تکان دادند. این محتوا توسط انجام شده است.

فیل گفت: "برای ما که به سرعت متوقف شود، و، شما متوجه می شوید، هیچ کاری برای تمام این فاصله انجام دهید، ما به دنبال پیش رو برای بازگشت به خارج وجود دارد،" فیل گفت. برای بیش از 30 سال، کارول و فیل سوارتز از تور لذت می برد، و، به خصوص cruises. لیلا ویزر اذعان کرد: «من در تشک غلتیدم و متوجه شدم که او در تشک است و آن موقع بود که مرا وحشت زده کرد و به او ضربه زد و کسی را در اتاق ما گفت.» ما در سراسر آن خواهیم بود و شما را در برابر آن پاسخگو حمل می کنیم.» بسیاری از بینندگان بدبین آجدار عمار برای رفتن به جلو و خدمت به آلشا پایین مراحل به عنوان او به آرامی ساخته شده رویکرد خود را پایین پله ها در لباس عروسی خود را.

به نظر می رسد یامانیشی در حال اظهار نظر بدبینانه اضافی در مورد روابط است، اگرچه او بینندگان را ترک می کند تا خود چیزها را به طور دسته جمعی تکه تکه کنند. خبرنگار: بنابراین آنها به ساخت ساندویچ ادامه می دهند و ماه به ماه آنها را کشتی می دهند. آتن، یونان — یک مرد یونانی به عنوان یک مظنون در قتل همسر بریتانیایی خود بیرونی آتن در ماه پایانی پس از علنا ادعا کرد که او در طول حمله وحشیانه به خانه این زوج کشته شده است بازداشت شده است، پلیس اواخر روز پنجشنبه اعلام کرد. زن و شوهر فریاد زدند و مرد برخاست. لیلا ویزر اظهار داشت: یک مرد در اتاق ما بود، پیش بینی می کنیم یکی دیگر روی در وجود داشته باشد که در را باز نگه داشته است.

کارآگاهان می گویند او را کشف کردند که اسلحه ای را در دست مناسبش با پوشش های پوسته ای روی کف پوش نگه داشته است. لیلا و اندی ویزر می گویند از اتفاقی که برایش افتاد می ترسند و عصبانی هستند و آن را تجربه ای می نامند که هرگز نمی خواهند تکرار کنند. آنها می گویند قفل فلزی نوار U را در بالای درب پس از رفتن به تشک بسته اند. "پس از بررسی بیشتر لولا در بالاترین آزاد شده اند و پیچ از دست رفته در لولا بالا وجود دارد بنابراین درب بسیار موثر بسته نشد بنابراین به آن را به شما هر دو به حال به فشار آن را در واقع دشوار و یا اجازه دهید آن را اسلم بسته بنابراین ما فرض نمی درب واقعا قفل شده بود اندی ویزر اظهار داشت.

لیلا ویزر می گوید: «حالا همه ما می دانیم که وقتی آن قفل کوچک را در سراسر بالا قرار می دهید، امن نیستید، فرض می کنید که هستید اما نیستید، آنها هنوز وارد می شوند.» اگر شما می توانید انواع متمایز از فعالیت های جدا از هم با مسئله اطلاع رسانی و گرفتن دید چشم پرنده از برنامه خود را، آن را واقعا آنچه مهم است. که ویژگی های جریان پاره کردن است که می تواند به سرعت یک شناگر را دور از ساحل. هزینه های زیربنایی عمدی هند برای 12 ماه مالی آینده می تواند بیشتر به مرمت اضافه کنید، در حالی که پیشنهاد به بیش از دو برابر هزینه های مراقبت از چاه "لحظه امضا" در گذشته تاریخی این کشور، در راستای سوبرامانیان است.

منتشر شده در مفاله های فارسی

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *