رفتن به نوشته‌ها

زن و شوهر 2.0 — گام پس از آن

هنگامی که همسر کیم Acquaviva کتی با سرطان تخمدان در اواخر مرحله تشخیص داده شد, زن و شوهر مصمم به به اشتراک گذاشتن واقعیت های روز به روز از اسلاید خود را به سمت زوال است که اسناد نمی تواند در همه زمان ها ارائه. ژاپن تنها ملتی است که در این سیاره به رسمیت شناخته شده است که مقرراتی دارد که زوج های متاهل را مجبور به به اشتراک گذاشتن یک نام خانوادگی، در راستای وزارت دادگستری می کند. قانون ثبت نام خانوار تصریح می کند که یک زوج باید یک نام خانوادگی مشترک تعیین کنند تا ثبت ازدواج خود پذیرفته شود. منتقدان می گویند در دسترس بودن نشأت گرفته از قانون مدنی سال ۱۸۹۸ ایده سنتی ازدواج را به عنوان انجمنی که خانوارها را به طور منطقی نسبت به مردم در بر می گیرد، به نمایش می زند.

تصمیم به تأیید حکم دیوان عالی کشور در سال ۲۰۱۵ ناامیدی قابل توجهی برای فعالان حقوق بود که می گویند دستورالعمل های قانونی تضمین قانون اساسی از برابری جنسیتی را نقض می کند از آنجا که دختران عملاً در همه زمان ها نام خانوادگی خود را قربانی می کنند. زوج ها با استناد به ماده ۱۴ سند که «برابری بر اساس قانون» را برای زنان و مردان تضمین می کند، علاوه بر ماده ۲۴ که دارای دستورالعمل های قانونی مربوط به ازدواج است «بر حیثیت فرد و برابری مهم هر جنس» تضمین می کند، مورد اعتراض قرار گرفتند. در مجموع، زوج ها طرح دعوی در دادگاه درخواست برای توابع ازدواج خود را در سال 2018 پذیرفته شده است، که برای اولین بار در دادگاه خانواده پس از آن یک بار دیگر در docket دادگاه بیش از حد زده رد شد. مقاله شده است توسط ژنراتور تخریب محتوا ایجاد شده است!

دادگاه عالی ژاپن روز چهارشنبه تحت سلطه قرار گرفت که قوانینی که زوج های متاهل را ملزم به داشتن نام خانوادگی مشابه می کند، قانون اساسی است و چالشی را از سوی سه زوج که در جستجوی حفظ نام معتبر خود هستند، رد می کند. جاذبه های بعدی به ارمغان آورد طرح دعوی در دادگاه تمام تکنیک به دیوان عالی ژاپن، با تمام 15 قاضی ارائه انتخاب خود را در روز چهارشنبه. آینه های حاکم یکی ساخته شده شش سال پیش، که در آن داکت دیوان عالی طرح دعوی در دادگاه جداگانه ادعا شرط یکسان نام خانوادگی خلاف قانون اساسی است. اوتانی اشاره کرد: «حتی در حالی که با در نظر گرفتن تغییرات در جامعه و افکار عمومی از زمان حکم شش سال گذشته، باور نمی کنم که چیزی وجود داشته باشد که اکنون حکم اعلام الزام خلاف قانون اساسی را صادر کند.»

یک نظرسنجی کیودو نیوز که در ماه های مارس و آوریل انجام شد، در مجموع ۶۰٪ از پاسخ دهندگان در ژاپن را تأیید کرد که زوج های متاهل باید بتوانند نام خانوادگی جداگانه ای داشته باشد، در حالی که ۳۸٪ اعلام کردند که نسبت به این ایده هستند. انتخاب صادر شده توسط ریاست عدالت نائوتو اوتانی در نیمکت بزرگ دادگاه عالی، تشکیل شده از تمام 15 عدالت، در زمانی آمد که خانواده ها تبدیل شده اند افکار اضافی مختلف و عمومی در به اشتراک گذاری نام خانوادگی در ژاپن تغییر کرده است. بیشتر از این، آنها را در سمت لازم از ارتباطات است که یک موتور برای هر رابطه کاری آموزش داده می شود.

طول عمر تخم مرغ پس از تخمک گذاری به سختی 12-24 ساعت است بنابراین حیاتی است که شما فقط زن و شوهر می دانید که چه زمانی این اتفاق می افتد. دی جی آگاه هرگز سعی نخواهد کرد و زندگی جشن شما خواهد بود. هنگامی که اشکالات تشک در حال گرفتن شما پایین، آن زمان برای در تماس با خدمات اپراتور کنترل حشرات آگاه برای مقابله با تمام الزامات حشرات و بازگرداندن به خوبی از خانه و یا شرکت است. اما در حال حاضر اتباع واشنگتن در حال گرفتن در خط layup پس از کایل شوارتبر ضربه بازی بستن سه اجرا محل اقامت اجرا در برابر فیلادلفیا فیلیس. این محتوا با ژنراتور محتوای ایجاد شده است.

معلوم نیست که چگونه زن و شوهر کاملا خوشحال ملاقات کردند، با این حال او به عنوان کارآموز برای فیلادلفیا 76ers کار کرده است و ارتباطات با اعضای محل کار جلو NBA و gamers سابق ایجاد کرده است. این چند روز خشن برای فیلادلفیا 76ers و ستاره خود را گارد سطح بن سیمونز بوده است. بنابراین حتی از دید او نیز نوعی منطق برای آن وجود دارد. هنگامی که توسط یک وکیل خانگی آماده, این نوع از توافق می تواند یک دستگاه به ازدواج پایدار و راحت – و یا حتی ممکن است forestall طلاق از تغییر به یک نبرد دادگاه طولانی, خسته کننده و گران قیمت.

با اشتراک، شما می توانید به ما کمک کنید تا داستان را درست کنیم. هدف اصلی از انجام تجزیه و تحلیل این است که مطمئن شوید که شما پیدا کردن کیفیت مناسب بالا از workmanship. در زمانی از هر اطلاعات غلط و اطلاعات بیش از حد، روزنامه نگاری با کیفیت بالا بیش از هر زمان دیگری ضروری است. و فقط یک بار شما فرض می کنید، "این باید پایانی باشد"، آنها راه حلی برای دایره کردن دور عقب پیدا می کنند و همه آن را دوباره با شگفتی های حتی بیشتر و در مقیاس عالی بیشتر انجام می دهند. شما برخی از چیزهای واقعا باور نکردنی در وجود دارد پیدا کنید و آنها حتی یک خریدار عرضه باز متقابل پلت فرم برای حفظ همه آن را به روز.

خيلي خوبه که توي اون جستجو کنيم. در حالی که ممکن است مانند یک محدودیت عجیب و غریب به نظر می رسد, آن را به ارزش حفاظت در افکار است که, حداقل با عناوین تیرانداز اول شخص, gamers لپ تاپ معمولا پاداش به لطف استفاده از ماوس و صفحه کلید. در حالی که آن را خوب برای دیدن Overwatch به دست آوردن متقابل بازی، آن را نیز قیمت اشاره کرد که بازی پیشرفت متقابل کمک نمی کند. به عنوان دختران اضافی به دنبال حرفه ای، مقدار فزاینده ای به دنبال حفظ با استفاده از نام قبل از ازدواج خود را در محل کار، در حالی که با استفاده از نام خانوادگی ثبت شده خود را در اسناد مجاز است. حکم دادگاه عالی سال ۲۰۱۵ به رعایت استفاده از نام خانوادگی یکسان اشاره کرد که «به طور مؤثری در جامعه تثبیت شده است» و نابرابری جنسیتی در سیستم وجود ندارد.

منتشر شده در مفاله های فارسی

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *