رفتن به نوشته‌ها

چگونه شما می توانید به بهتر با زن و شوهر در 10 دقیقه تبدیل

آستین (KXAN) — زن و شوهر تازه ازدواج دیوید Colligan و آلونزو Rivas شده بود پرتو با غرور ، به عنوان آنها آویزان کردن پرچم رنگارنگ خود را. محققان ذکر کرد که او همچنین ممکن است مربوط به قتل یک زن و شوهر متاهل دیگر در بر داشت بی جان سه هفته پس از مرگ زن و شوهر اولیه. سه هفته بعد در ۹ ژوئیه ۲۰۱۰ معاونان کلانتر سنت تامانی پریش اجساد هربرت گلس و لینت ویلیامز را در دریاچه پونچارترین نزدیک نیواورلئان کشف کردند. در نقطه پنجم از خانه ها ساخته شده است — شامل سه طبقه و سه اتاق خواب — امید است که ساخت و ساز ممکن است به طور کامل در محل به پایان رسید و تاسیسات مختلف دیگر نیز خواهد شد با استفاده از چاپگر ساخته شده ، بیشتر کاهش قیمت.

با این حال در حالی که روزهای اولیه است، متدولوژی چاپ سه بعدی توسط بسیاری در داخل کسب و کار توسعه به عنوان رویکردی برای کاهش قیمت ها و آسیب های زیست محیطی با کاهش کمیت سیمانی که مورد استفاده قرار می گیرد دیده می شود. تحت تاثیر شکل تخته سنگ، که ابعاد آن می تواند دردسرساز و پر هزینه برای جمع آوری با استفاده از استراتژی های سنتی، اموال اولیه از 5 خانه عمدی توسط شرکت توسعه سنت گوبین وبر Beamix برای یک قطعه زمین توسط کانال بئاتریوکس در حومه آیندهوون از Bosrijk است. باس هویمنز، دولت ارشد وبر بنلو، یک هجوم توسعه ای از پدر فرانسوی یا شرکت مادر آن سن گوبین می گوید: «این همچنین می تواند اولیه ای باشد که ۱۰۰٪ توسط مقامات محلی مجاز است و توسط افرادی که واقعاً هزینه زندگی در این خانه را پرداخت می کنند، عادت دارد.»

مقامات بر اين باورند که مظنون با کشته شدن يک زوج متاهل ديگر ارتباط دارد. پرس و جو به مقامات لوئیزیانا توسط دنباله نت فلی اسرار حل نشده گزاف گویی آغاز شد دو تحقیقات قتل خفته در مورد قتل یک جفت از زوج های متاهل و منجر به دستگیری در هفته گذشته. درنل نلسون ۳۵ ساله به نام لاپسی در اشاره به قتل یک زوج متاهل در سال ۲۰۱۰ دستگیر شد و در داخل قتل یک زوج دیگر مظنون است. اداره پلیس کنر می گوید درنل نلسون ۳۵ ساله از لاپل متهم به قتل دیپلم اول در داخل قتل های هرمانیا الزورث و چارلز دیویس است. این با کمک ژنراتور محتوای تولید شد نسخه ی نمایشی!

پلیس کنر با کارآگاهان محل کار کلانتر سنت تامانی پریش در مورد پرونده های قتل هم گروه شد. در هر دو مورد آنها مدرسه کامل پس از. یکی را انتخاب کنید که ممکن است فانتزی به خصوص به دلیل آن را باید شب اول خود را به عنوان تازه ازدواج علامت. یک زوج هلندی به اولین مستاجران اروپا از یک خانه چاپ شده کاملاً سه بعدی در رشدی تبدیل شده اند که حمایت کنندگان آن آن را در نظر می گیرند، دنیایی از جایگزین را در درون فرم و ظرافت خواص درازمدت باز خواهند کرد. تکنیک چاپ سه بعدی مستلزم یک بازوی رباتیک بزرگ با یک پازل است که سرنگ از سیمان به طور خاص فرموله شده، اظهار داشت که بافت کرم شلاق خورده است.

در دو سال اخیر املاکی که تا حدودی توسط چاپ سه بعدی ساخته شده اند، فرانسه و آمریکا ساخته شده اند و وظایف نوپا در سراسر جهان در حال تکثیر است. وی افزود: با چاپ سه بعدی خلاقیت عظیم و انعطاف پذیری عظیمی در طراحی تولید می کنید. دکرز افزود: بافت پناهگاهی دارد – احساس محافظت می کند. لوتز اظهار داشت: زیباست. لوتز و دکرز که ظرف شش سالی که دو دختر بزرگ شده شان محل اقامت خانوار را ترک کردند، در ۴ نوع مختلف مسکن زندگی کرده اند، ماهانه ۸۰۰ یورو (۶۹۵ پوند) برای اقامت در داخل ملک به مدت شش ماه از اول اوت پس از پاسخ دادن به نامی برای متقاضیان در اینترنت پرداخت می کنند.

اما کسانی که در پشت خانه هلند، که دارای 94 متر مربع از خانه نشیمن، ذکر شده است که رقبای خود را به پیپ با بودن اولین اموال از نظر قانونی قابل سکونت و تجاری اجاره که در آن دیوارهای باربر با استفاده از یک پازل چاپگر سه بعدی ساخته شده است. با سازماندهی مجدد بدهی، شرکت ها به سادگی می توانند بدهی های خود را پرداخت کنند و کمیت پرداخت نشده ای را که به شیوه ای مجاز نوشته شده است، داشته باشد. همانطور که شما را روش بارها و بارها، می توان آن را ضروری به پرداخت برخی از در نظر گرفتن در محل گرفتن بلافاصله ردیابی با حلقه.

مغازه های صحنه و لباس متخصص ممکن است در نظر گرفتن بیشتر به عنصر پرداخت اما این بدان معنا نیست که آن لباس های خریداری شده در بازارهای کک و یا خروجی های کم هزینه تر هستند. در تمایز به گلیوژن (فروشگاه های ما از گلوکز در داخل بدن) ، چربی نمی خواهد آب با آن ذخیره می شود ، این بدان معنی است که آن را فراهم می کند شما راه نشاط بیشتر برای مقدار برابر است. برخی از افراد وان ها را در دستشویی های خود انتخاب می کنند در حالی که برخی دیگر بیش از سینی دوش خشنود هستند. در طول زوج درمانی، افراد راه های جدیدی برای پاسخ به خواسته های شریک زندگی خود یاد می گیرند. او سورنسن را به پروفایل نژادی متهم کرد.

این زوج به نام های سادی وگا-مارتینز و ادی مارتینز جلو آمدند و سورنسن را متهم کردند که در اثر لاتین بودن آن ها را پروفایل نژادی کرده است. سادی به پیک پتالوما آرگوس گفت: «ما از این خبر بسیار خشنود هستیم.» در ماه دسامبر، دختر وگا-مارتینز، ایسایا گونزالس، به BuzzFeed Information دستور داد که مادر و ناپدری اش ۵ بچه بین آن ها و دو نوه داشته باشند. آیا شما دوباره کار اموال خود را در سراسر قفل؟ اولین خانه تکمیل شده پروژه نقطه عطف، مشارکت با دانشگاه فناوری آیندهوون و شرکت مسکن وستدا، قرار بود در سال ۲۰۱۹ در بازار اجاره قرار گیرد، اما چالش های طراحی معمار که نگران برآمدگی پارتیشن های خارجی بود، باعث تاخیر شد.

منتشر شده در مفاله های فارسی

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *