رفتن به نوشته‌ها

یاد بگیرید چگونه می شود در بالاترین 10 با زن و شوهر

شما احتمالا می توانید در موارد خاص اضافی در مورد این چیزها می دانم زمانی که در سایت رسمی خود را شما می بینید زن و شوهر از محصولات آمده است. زن و شوهر فلوریدا امروز به دلیل مشارکت خود را در یک طرح به فایل 4 اهداف وام جعلی به دنبال بیش از 1.1 میلیون دلار در برنامه ایمنی چک حقوق قابل بخشش (PPP) و وام فاجعه آسیب مالی (EIDL) وام تضمین شده توسط اداره تصدی کوچک (SBA) تحت حمایت کروناویروس، امداد، و ایمنی مالی (CARES) قانون محکوم شد. یکی از عرضه امداد عرضه شده توسط قانون CARES مجوز تا 349 میلیارد دلار وام قابل بخشش به شرکت های کوچک برای حفظ شغل و مطمئن شوید که هزینه های دیگر، از طریق PPP بود.

PPP اجازه می دهد تا واجد شرایط شرکت های کوچک و سازمان های مختلف برای دریافت وام با بلوغ دو سال و هزینه کنجکاوی 1٪. درآمد حاصل از وام مسکن PPP باید توسط شرکت ها در هزینه های حقوق و دستمزد، بهره در وام مسکن، اجاره، و تاسیسات استفاده می شود. PPP اجازه می دهد تا بهره و اصلی در وام مسکن PPP بخشیده شود اگر کسب و کار صرف درآمد حاصل از وام مسکن در این اقلام هزینه در یک دوره زمانی تعیین شده پس از دریافت درآمد حاصل از و باعث می شود استفاده از حداقل نسبت خاصی از درآمد حاصل از وام مسکن PPP در هزینه های حقوق و دستمزد. این داده ها توسط ایجاد شده است.

اگر متقاضی علاوه بر این به دست آوردن وام مسکن در زیر PPP، وجوه EIDL را نمی توان به عنوان همان هدف به عنوان وجوه PPP استفاده می شود. همانطور که آنها از توافقات دادخواست خود را پذیرفته، استنلی و فیلوس به طور جمعی کار می کردند به اثر تقلب و در پایان به دست آمده بیش از 1 میلیون دلار در بودجه از برنامه های کاربردی PPP جعلی و EIDL زودتر از طرح های خود را کشف شده اند. در آوریل ۲۰۲۰ کنگره اجازه بیش از ۳۰۰ میلیارد دلار بودجه اضافی PPP را داد. قانون CARES یک آیین نامه فدرال است که در ۲۹ مارس ۲۰۲۰ وضع شد و برای ارائه کمک های پولی اضطراری به میلیون ها نفر از افرادی که از اثرات اقتصادی آورده شده توسط همه گیر COVID-19 رنج می برند، طراحی شده است.

این زوج که اکنون هر ۳۳ نفر هستند، یارهای بیش از حد دانشکده ای از اوهایو هستند که به طور دسته جمعی به دانشگاه دنیسون و سپس به سیراکیوز رفتند، جایی که او در رشته اداره دبیرستان تحصیل کرد و او در کالج قانون گذاری شرکت کرد. سن به KATC می گوید، او همسرش را در دبیرستان وست گیت هنگامی که سال دوم بود ملاقات کرد و او دانشجوی سال اول بود. او ۱۴ سال را صرف کار در فناوری داده ها کرد، حرفه ای که «به درستی می پردازد، اما تمایل دارد زندگی را از شما تخلیه کند.» او به CNBC Make It می گوید. با توجه به گزارش پلیس ناپل، این زوج پس از اصابت به چانه و ابرو پس از شام در حال قدم زدن از کافه میلانو بودند.

پس از اینکه دورشای موریس از یک اختلال داخلی که دوست پسرش را در سال ۲۰۱۷ در بر می گرفت خبر داد، پلیس او را به پایین تسر کرد و او را با دستبند به بند زد. پلیس اشاره کرد که کش مستقر شد و Swett را بر روی پا گاز گرفت، که پس از آن به افسران اجازه داد تا او را به بازداشت ببرند. سوابق دادگاه نشان می دهد که سیمپسون از توقف برای پلیس خودداری کرده است. آنها هر کدام به اتهام حداقل یک بستگی به توطئه برای ارتکاب تقلب سیم در تاریخ 8 مارس. همانطور که در کاغذ بازی docket دادگاه ، در ابزار PPP استنلی ، او ادعا کرد که استفاده از 18 نفر از شرکت خود ، رویای دختر شکوه عرضه LLC.

در نگه داشتن با کاغذ بازی دادگاه، در ابزار EIDL خود را، استنلی ادعا کرد برای تولید بیش از 800،000 دلار در درآمد و به استفاده از 5 نفر از یک مزرعه بر اساس در حیاط خانه میامی خود را. فیلوس در درخواست EIDL خود ادعا کرد که ۴۰۰٬۰ دلار درآمد تولید می کند و ۱۰ نفر را از مزرعه ای که در حیاط یک اقامتگاه مسکونی کوچک قرار دارد به کار می گیرند. اما در واقعیت، استنلی و فیلوس هیچ را استخدام نکردند و مزارع وجود نداشتند. در واقع استنلی و فیلوس کسی را در شرکت های مربوطه خود استخدام نکردند. داده ها با ژنراتور محتوای تولید شده است.

مالک کاول را باز کرد و کتیبه ای را در داخل به اشتراک گذاشت که نشان می دهد در سال ۱۹۴۹ از پسری به نام کریس به عنوان پاداش جشن داده شد. برایان، معمار ۲۹ ساله و امی، مدیر حسابرسی ۳۰ ساله قبلی، پسری ۱ تا ۱۲ ماهه دارند که هنری نام دارد. سوالات در مورد تغییر قوانین هنوز پاسخ داده نشده است. سال ها اریکا مونین و دریک کارمن نگران پیدا کردن جایی برای ماندن نبودند. وقتی کروناویروس رسید، بیشتر علما مجبور بودند خوابگاه را تخلیه کنند – و خانم مونین و آقای کارمن هم همین طور.

داستان کروناویروس خود را به ما اطلاع یا کشتی نوک در اینجا. برای صرفه جویی در سفر، زن و شوهر $a صد قیمت از عوامل کارت اعتباری برای پوشش 4 شب تسلیم خود را نگه دارید. درآمد EIDL را می توان مورد استفاده قرار گیرد به cowl انتخاب گسترده ای از سرمایه کار و صورتحساب کار به طور منظم، شبیه به ادامه مزایای مراقبت به خوبی بودن، اجاره، تاسیسات و وجوه بدهی ثابت است. برای جستجو از آن، آنها در سراسر رودخانه هادسون به نیوجرسی سرمایه گذاری، جایی که آنها می دانستند افراد، و جایی که آنها ممکن است یک کاندومینیوم دو خوابه با رفت و آمد معقول استطاعت (هر چند هر دو در حال حاضر کار از مسکن).

آنها در جستجوی یک دو خوابه با آشپزخانه خوب (و یا یکی با پتانسیل به redone) در یک محله قابل راه رفتن است که رفت و آمد ساده به دفاتر Midtown خود را، برای بیش از 625،000 دلار بود. این غیر قابل تصور است که با زو همدردی نمی کند، به اضافی از او نیاز دارد، و اما او از رسیدن به خارج باقی می ماند، غافل از اینکه شوهر شخصی اش ممکن است یکی از بسیاری از مردان بسیار او در مخالفت با نرده است. خانم مونین می گوید: «کاوید به ما آموخته است که خوب است که کمی بیشتر از آنچه گمان می کنید به آن نیاز دارید، در محل اقامت داشته باشیم.»

بتسی افزود اگر خانواده اش در زمان طوفان محل اقامت بودند، ممکن بود وضعیت امور آن ها بسیار بدتر می شد. امی اندرسون و برایان اورتیز خود را «سوپر سیور» می نامند، اما این بدان معنا نیست که از خرج کردن فقط کمی لذت نمی برند تا زمان فوق العاده ای داشته باشند. مانند بسیاری از پیروان کالادی، او می ترسید صاحبان خانه های جدید با نام تجاری که بیش از ماه پایانی به معنای برخی از تنظیمات. در نهایت، او را از چهره رها شد چرا که جوانان جای او را به دست گرفت. اخیرا، زن و شوهر و پودل خود را، آرچر، در یک اتاق خواب در یک سالن اقامت در فیس شرق فوقانی زندگی می کردند.

از جنبه من من فقط با خودرو تمام آخر هفته مبارزه کرد. زن و شوهر صرف هر هفته مزمن هزینه های خود را، همراه با آنچه که آنها در یک سفر خیابانی تعطیلات آخر هفته روز یادبود از دالاس، جایی که آنها زندگی می کنند، به هیوستون صرف. اکو لیورپول خبرنامه هایی را در مورد مسائل مختلف می فرستد – از جمله بولتن خبری روز به روز ما، در حال حاضر بیرون رفتن سه در روز. اما یک ماه زودتر از قرار ملاقات با پزشک باروری خود، آنها بر چاندرا در حال حمل آمد. ما در پشت بام گرفتن یک عکس گرفته شده بود که ما برای یک وعده غذایی برای تولد 22 سالگی من بود که در روز یکشنبه بود.

دختری پس از آن که شریک زندگی اش در روز تولدش در این هفته به او پیشنهاد داد، اشک می ریخت. تریک، وکیل تری، اواخر هفته پایانی گفت که شواهدی را در شرایط تری در کارولینای جنوبی انباشته می کند و نمی خواهد به طور گسترده اظهار نظر کند. تابستان پایانی، آن ها به شای لسترا، یک عامل با کلدول بانکر، در هوبوکن ارجاع داده شدند. دادستان خوان آنتونیو "تونی" گونزالس از منطقه جنوبی فلوریدا؛ بازرس کل خزانه داری برای اداره مالیات (TIGTA) J. راسل جورج؛ بازرس عادی هانیبال "مایک" ویر از دفتر SBA از بازرس اساسی (OIG) ؛ و بازرس مسئول جوزف کرونین از ایالات متحده

منتشر شده در مفاله های فارسی

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *