رفتن به نوشته‌ها

6 و نیم مسائل نسبتا ساده شما قادر خواهید بود برای انجام برای جلوگیری از هدر رفتن زن و شوهر

زن و شوهر مردم دریفت فاصله زیادی از ارائه. اکثر مردم در همه زمان ها موفق به صدور در این سطح و در نتیجه در نهایت گرفتن گروه fallacious از مردم. به عنوان یک نتیجه از سفارشات غیر واجب هستند، توسعه دهنده فراموش می کند برای به روز رسانی نگاهی به وسایل و در نتیجه این خارج از همگام سازی. در واقعیت، AutoFixture به این ترتیب طراحی شده است که ۸۰٪ نمونه های ایجاد شده نمی خواهند یک لمس کتاب دستی از یک توسعه دهنده باشد. شما به عنوان مثال متوجه خواهد شد که خواص رشته می تواند اموال شناسایی postfixed با GUID به عنوان ارزش، اعداد تمام وقت مثبت خواهد بود، و یا که مجموعه احتمالا با 3 مورد ایجاد خواهد شد.

از آنجا که به سادگی آغاز است، ساخت یک فیچر آسان است و در نتیجه مشتری دستی در چک ایجاد شده است. بسیاری از خواص یک شی منطق سازمانی را تحت تاثیر قرار نمی, بنابراین این فقط می تواند در طول راه اندازی آزمون نادیده گرفته. با سفارشی سازی ها، به قلاب کردن به وسیله نسل یک شیء دست نیافتنی تبدیل می شود. استراتژی است که به درستی بسیار سرراست و سریع را دور gophers از چمن خود را با این حال تنها از طریق رضایت در مورد چگونه به بهترین وجه برای رفتن در مورد روند. محتوا توسط ژنراتور محتوای DEMO ایجاد شده است.

پس از آن بود که علی می دانست که باید جورج را قبل از بهبودی سریع کند و در دور هشت علی مسابقه را به پایان رساند. او و حریفش آمریکایی بوده اند، با این وجود این علی بود که بیشتر در خانه ظاهر شد. در عمل او با مردی مرموز آشنا شد که گیاهان گرانبها را به او پیشنهاد کرد. A: تصویر عظیم این است که نتایج برای مری اکثر سرطان ها هنوز بسیار فقیر هستند، حتی در بیمارانی که می توانند تحت یک عمل قرار گیرند، و ما به طور مداوم مایل به روش هایی برای بهبود آن هستیم.

این داده ها با نسخه ی نمایشی ژنراتور محتوای تولید شده است.

در نهایت می توان از این ویژگی در چک ها برای ایجاد مشتریان جدیدی که هیچ سفارشی دارند استفاده کرد. در واقع سیستم مشتریان نیز ممکن است مشتریان را جایگزین و حذف کند بنابراین این راه اندازی آزمون در طول چک های متعدد کپی شده است. اما تیم، وقتی همه قطعات غیر تعیین کننده است، چگونه ضرورت های خاصی را آزمایش می کنید؟ صادقانه "اطلاعات تصادفی" اصطلاح درست را به استفاده از حق در اینجا نیست، دانش محدود غیر تعیین کننده با انتظارات خاص می تواند یک اصطلاح بسیار بهتر است. فراموش نکردن نتایج بلند مدت. در برخی از زمان های نامشخص در آینده، ترتیب دادن یک آزمون حتی ممکن است حیله و تزویر ترین بخش از نگاهی به.

در این مرحله، خیلی زود است که بگوییم چه چیزی ممکن است باعث شرایط میوکاردیت نه چندان طولانی پیش گزارش شده است. ارزش ها به دقت تولید می شود به دور از هر شرایط مرزی باقی می ماند که باعث SUT به رفتار متفاوت در هر اجرای چک. نمونه اجازه می دهد برای یک استراتژی عمومی اضافی برای تحت تاثیر قرار دادن دانش تولید شده است. برخی از آزمایش ها می خواهند نمونه های تولید شده متعدد، بنابراین، یک چک پارامتریزه می تواند پارامترهای متعددی داشته باشد. شما می خواهید از خریداران قبلی اضافی در مورد شرکت های بزرگ شما قصد کار با بپرسید.

خبر بسیار عالی این است که جوانب مثبت خارج وجود دارد برای کمک به شما تقریبا در هر نیاز شما کردم، همراه با اتصالات جدول زمانی خود را، امور مالی خود و اهداف خود را وجود دارد. یک نماینده بسیار خوب به شما کمک می کند تا تمام اطلاعات مورد نیاز را به زندگی جدیدتان حمل کنید. وقتی در حال انجام هستید، مسائل مهم زیادی وجود دارد که مورد توجه قرار نخواهد گرفت. آنها طرح های بازنشستگی، مزایای بازنشستگی و بیمه درمانی را در آغوش می گیرند. این کمک می کند تا شما را بهبود خلق و خوی بدن و ذهنی خود را. به عنوان مثال ، خدمه شروع می شود با یک شی خریدار ساده است که ما نگه داشتن افزایش برای پاسخ به تنظیمات مورد نیاز است.

همانطور که شما احتمالا می توانید در زیر را ببینید، تمام خواص شی خریدار دارای یک ارزش تصادفی، حتی آدرس تودرتو و سفارشات اشیاء. پس از آن، شما نیاز به استفاده از تکنیک ایجاد یک مناسبت از عمومی، در مثال ما، یک مشتری است. برای ایجاد مشتری با AutoFixture، اولین کاری که باید انجام داد این است که یک نمونه فیچر جدید با نام تجاری ایجاد کنید. به عنوان مثال با استفاده از یک روش کارخانه یا با استفاده از نمونه سازنده برای ایجاد موقعیت های جدید مشتری. مختلف. سیاست هایی که شما به سادگی از طریق استفاده از معاملات ارز کمین زن و شوهر از.7 دنبال کنید.

درست پس از هر فرد خاص علامت تجاری شما احتمالا می توانید ارائه و سرمایه گذاری مجدد بسته به چاپ کوچک موجود در ایمیل در داخل ساخت و ساز. از آنجا که تنها کمی از مستندات است که ممکن است در مخزن AutoFixture در بر داشت وجود دارد، من واقعا قدردانی و آموخته بسیار از های وبلاگ نوشته شده توسط مارک Seemann، که همچنین می تواند خالق AutoFixture. به غیر از آن، راه اندازی چک به تنهایی ممکن است بسیاری از آثار کامل از کد را. این به شدت کاهش سر و صدا از چک های من، و من استفاده می شود در یک موقعیت را دور انواع کد راه اندازی چک.

ساخت صندوق بانکی من بسیار بزرگتر است که خوب است چرا که شده اند مقدار عادلانه ای از خرید به تازگی وجود دارد. این هیئت مدیره تنها قبل از خوب است، کفش منطقه ای، ارزش آنها پرداخت فرستنده و انتقال فیبر نوری.قبل از ، Vaider آبی زرد کفش پارچه سفید، اما همچنین دارای برخی از رنگ ها و ظرافت فوق العاده Vaider هر نوع را برای شما انتخاب می کند. هنگامی که یک ماموریت جدید در بخش راه اندازی است همه مدل ها نسبتا کوچک، ساده هستند، و نباید تعدادی از روابط داشته باشند. حتی یک فرصت وجود دارد که شما در حال حاضر این را در یک پروژه واقعی ماهر است.

منتشر شده در مفاله های فارسی

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *